Pro Gamers- Havy Rain ���� ������������ ���������� move ������ ���������������� ���������� ������

تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 ساعت: 23:30 بازدید: 173 نویسنده: MAJID LeOn

havy rain

آقای Ross Alexander که یکی از مدیران محصول شرکت SCEE است امروز در سایت رسمی  PS BLOG تصویری از بازی  HAVE RAIN قرار داد که این تصویر نشان میدهد بازی HAVE RAIN از کنترلر حسگری سونی MOVE پشتیبانی میکند .

با توجه به این پست بازی معروف و انحصاریHavy Rain که از کنترلر حسگری move پیشتیبانی میکند  تا قبل از کریسمس  2011  میلادی عرضه خواهد شد. 

 همچنین  اگر شما بازی havy rain را قبلا  خریداری کرده اید   میتوانید  با  دانلود یک آپدیت  که به صورت رایگان در سایت رسمی  psn که   به زودی قرار خواهد گرفت  را از قابلیت کنترلر حسگری move نیز به بازی havy rain اصافه نمود.

بازیبازان میتوانند برای  انجام دادن کارها و اقدامات از کنترلر حسگری move استفاده کند و برای حرکت نیز از از دکمه های navigation controller و DUALSHOCK 3 نیز  استفاده کنید . طبق اطلاعاتی  که از این بازی منتشر شده است نسخه ایی که از قابلیت کنترلر حسگری move پشتیبانی میکند به زودی تاریخ دقیقی از عرضه این بازی اعلام میشود

کمپانی: Sony   پلتفرم: پلی استیشن 3  سبک: اکشن سوم شخص  منبع:vg247موضوعات:اخبار گیمینک ,

بر چسب: ,
--Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد امتیاز : 492 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |