Pro Gamers

تاریخ: شنبه 23 مرداد 1389 ساعت: 23:42 بازدید: 166 نویسنده: MAJID LeOn

صحنه های نمایشی جدیدی که از گیم پلی Deus Ex: Human Revolution در نمایشگاه Gamescom پخش شد، عالی، اما بسیار خشن به چشم می آمدند. در این بین برخی از صحنه ها مشابه آن هایی بودند که در نمایشگاه E3 منتشر شدند، اما این بار آدام جنسن (Adam Jensen) شخصیت اصلی بازی را مشاهده می کنید که به دنبال کشتن فردی به نام تونگ (Tung) وارد کلوپ شبانه ای در شانگهای می شود که "کندو" نام دارد. پس از آن، درگیری ها در این مکان شروع می شوند که خشونت زیادی در آن موج می زند. با تمام این تفاسیر، بازی بسیار عالی به نظر می رسد. در سال 2011 به هیچ وجه نباید آن را از دست داد. Deus Ex: Human Revolution که در واقع مقدمه ای برای نسخه اصلی Deus Ex محسوب می شود، وقایعی که 25 سال قبل رخ داده است را بازگو می کند. این بازی سال آینده برای PS3 ،X360 و PC منتشر می شود.
 موضوعات:اخبار گیمینک ,
صحنه-های-نمایشی-از-گیم-پلی-Deus-Ex:-Human-Revolution صحنه-های-نمایشی-از-گیم-پلی-Deus-Ex:-Human-Revolution صحنه-های-نمایشی-از-گیم-پلی-Deus-Ex:-Human-Revolution صحنه-های-نمایشی-از-گیم-پلی-Deus-Ex:-Human-Revolution صحنه-های-نمایشی-از-گیم-پلی-Deus-Ex:-Human-Revolution امتیاز : 494 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 ساعت: 23:50 بازدید: 321 نویسنده: MAJID LeOn

www.bazidownload.com

تخیل انسان ها اگر زنده بشود می تواند فاجعه به بار آورد: شخصیت اصلی بازی (آلن ویک) در کتابی که دو سال پیش منتشر کرد و این کتاب توانست بیشترین فروش رو داشته باشد، درد ، رنج، ترس و وحشت را به روی کاغذ برد و در تخیل خودش فکر می کرد که دیگر از این بدتر نمی تواند به سر یک انسان بیاد. اما گذشت زمان باعث شد تا بفهمد که خیلی بدتر از این هم می تواند به سر یک انسان بیاد که قلم آلن قدرت آوردن آن را روی کاغذ ندارد. داستان این بازی به یک شهر کوچک خلاصه شده است اما همین شهر کوچک و موجوداتش به کابوسی مرگبار برای آلن تبدیل می شوند. تاریکی و ترس این بازی برای هر کسی که ژانر وحشت رو تجربه کرده باشد آشناست ولی وجه تمایز این بازی با این ژانر و بازی هایش این است که داستان آن به شکلی جدید روایت میشود. می توان گفت که این نوع داستان سرایی به نوعی هویت آلن ویک هست.

شما در یک محیط ترسناک قرار دارید اما نه محیط ترسناکی که در رزیدنت اویل یا سایلنت هیل دیده اید، بلکه یک ترس شاعرانه رو تجربه می کنید. آره درست شنیدید یک ترس شاعرانه و فراطبیعی که شما رو تا اعماق به دنبال خودش می کشد. طبیعت انگار که خودش را در اختیار شما گذاشته تا شما به هدف که همسرتان هست برسید. طبیعت با شما همدردی می کند و هیچگاه شما تنها نخواهید ماند. تاریکی ترسناک ترین دشمن شماست، یک سایه در ذهنتان به یک غول آخر شبیه میشود که باید با آن مبارزه کنید.موضوعات:اخبار گیمینک ,
دانلود-بازی-Alan-Wake دانلود-بازی-Alan-Wake دانلود-بازی-Alan-Wake دانلود-بازی-Alan-Wake دانلود-بازی-Alan-Wake امتیاز : 657 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 ساعت: 23:37 بازدید: 188 نویسنده: MAJID LeOn

DotA Allstars 6.68b

dota 6.68b

 موضوعات:Warcraft Map ,
DotA-Allstars-6.68b DotA-Allstars-6.68b DotA-Allstars-6.68b DotA-Allstars-6.68b DotA-Allstars-6.68b امتیاز : 603 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 ساعت: 23:30 بازدید: 171 نویسنده: MAJID LeOn

havy rain

آقای Ross Alexander که یکی از مدیران محصول شرکت SCEE است امروز در سایت رسمی  PS BLOG تصویری از بازی  HAVE RAIN قرار داد که این تصویر نشان میدهد بازی HAVE RAIN از کنترلر حسگری سونی MOVE پشتیبانی میکند .

با توجه به این پست بازی معروف و انحصاریHavy Rain که از کنترلر حسگری move پیشتیبانی میکند  تا قبل از کریسمس  2011  میلادی عرضه خواهد شد. 

 همچنین  اگر شما بازی havy rain را قبلا  خریداری کرده اید   میتوانید  با  دانلود یک آپدیت  که به صورت رایگان در سایت رسمی  psn که   به زودی قرار خواهد گرفت  را از قابلیت کنترلر حسگری move نیز به بازی havy rain اصافه نمود.

بازیبازان میتوانند برای  انجام دادن کارها و اقدامات از کنترلر حسگری move استفاده کند و برای حرکت نیز از از دکمه های navigation controller و DUALSHOCK 3 نیز  استفاده کنید . طبق اطلاعاتی  که از این بازی منتشر شده است نسخه ایی که از قابلیت کنترلر حسگری move پشتیبانی میکند به زودی تاریخ دقیقی از عرضه این بازی اعلام میشود

کمپانی: Sony   پلتفرم: پلی استیشن 3  سبک: اکشن سوم شخص  منبع:vg247موضوعات:اخبار گیمینک ,
--Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد --Havy-Rain-از-کنترلر-حسگری-move-نیز-پشتیبانی-خواهد-کرد امتیاز : 483 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 ساعت: 22:23 بازدید: 124 نویسنده: MAJID LeOn

callofdutyblackops2

آقای Bobby Kotick یکی از مسئولا اکتیویژن در طی مصاحبه ای گفته است : call of duty black-ops یکی از پرخرج ترین بازیهای اکتیویژنبوده است طوری که ما بیشترین سرمایه مان را بر روی این بازی گذاشتیم. black-ops از همین الان توانسته پیشفروش خود را نسبت به MW2 دوبرابر کند و ان را پشته سر بگذارد.در ادامه گفت : وقتی مردم بازی را ببیند متوجه می شوند که ما چه قدر روی این بازی زحمت و هزینه کرده ایم و انها ما را درک میکنند . باید بگویم بازار سخت افزاری هم خیلی بزرگتر از قبل شده.در پایان اقای Mike Morhaime یکی از سران blizzard گفت ما بسیاری از سود خود را از همین عنوان بدست میاوریم.ولی شما این همه چیز را در بازی black-ops خواهید دید .و این بازی یکی از بهترین بازیهای این شرکت میشود.

بازی call of duty black ops در 9 نوامبر 2010 برای pc,xbox,ps3 منتشر خواهد شد.موضوعات:اخبار گیمینک ,
call-of-duty-black-ops-یکی-از-پرخرج-ترین-بازیهای-اکتیویژنبوده-است- call-of-duty-black-ops-یکی-از-پرخرج-ترین-بازیهای-اکتیویژنبوده-است- call-of-duty-black-ops-یکی-از-پرخرج-ترین-بازیهای-اکتیویژنبوده-است- call-of-duty-black-ops-یکی-از-پرخرج-ترین-بازیهای-اکتیویژنبوده-است- call-of-duty-black-ops-یکی-از-پرخرج-ترین-بازیهای-اکتیویژنبوده-است- امتیاز : 456 دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 11 مرداد 1389 ساعت: 22:22 بازدید: 214 نویسنده: MAJID LeOn

با سلام خدمت دوستان عزیز ، هفته ششم NCL آغاز شد. مسابقات CS 1.6 در روز جمعه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۸۹ در گیم سنتر نیروانا برگزار خواهد شد. دوستان علاقه مند می توانند برای ثبت در این مسابقات از این پست استفاده نموده و تیم خود را هرچه زود تر ثبت نام کنند.

قابل توجه شرکت کنندگان در رشته CS 1.6

در این هفته 2 تغییر در روند قوانین بازی CS 1.6 خواهیم داشت که عبارتند از :

1-اضافه شدن de_tuscan  به Map های مسابقات

تذکر : این Map در دورهای اول مسابقات می باشد و قابل حذف کردن نمی باشد.

2.در صورت تساوی دو تیم بازیها در وقت اضافه و به صورت 5round با Startmoney = 16000 خواهد بود.موضوعات:اخبار مسابقات ,
هفته-ششم-NCLدر-رشته-CS-1.6 هفته-ششم-NCLدر-رشته-CS-1.6 هفته-ششم-NCLدر-رشته-CS-1.6 هفته-ششم-NCLدر-رشته-CS-1.6 هفته-ششم-NCLدر-رشته-CS-1.6 امتیاز : 698 دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 12 مرداد 1389 ساعت: 00:06 بازدید: 184 نویسنده: MAJID LeOn

خوشبختانه ESPN به وعده های خود عمل کرده و در تاریخ معین شده اولین صحنه های نمایشی از DiRT 3 را منتشر کرد. دموهای پخش شده اتومبیل Ford Focus را نشان می داد که در میان زمین های خاکی با سرعت تمام تاخت و تاز می کرد. اینطور به نظر می رسد که این شماره پیشرفت های چشمگیری نسبت به نسخه های قبلی خود داشته باشد و یک رالی کم نظیر را به بازیکن ها ارائه دهد. اگر چه تاکنون پلتفرم های این بازی مشخص نشده اند، اما رسما خبر انتشار آن در سال 2011 تایید شده است.موضوعات:اخبار گیمینک ,
نخستین-صحنه-های-نمایشی-از-DiRT-3 نخستین-صحنه-های-نمایشی-از-DiRT-3 نخستین-صحنه-های-نمایشی-از-DiRT-3 نخستین-صحنه-های-نمایشی-از-DiRT-3 نخستین-صحنه-های-نمایشی-از-DiRT-3 امتیاز : 566 دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 28 خرداد 1389 ساعت: 13:31 بازدید: 158 نویسنده: MAJID LeOn

3D Planet Riders

بازی 3D Planet Riders یکی از بازی های جدید و بسیار زیبای موبایل است که دارای محیطی جذاب و سرگرم کننده و همچنین سبك ورزشی نيز هست. فایل نصب این بازی رزولوشن 240x320 را پشتیبانی می کند. فرمت این بازی جاوا بوده و می توانید از آن در اکثر گوشی های موبایل دارای جاوا استفاده نمایید.موضوعات:بازی موبایل (جاوا) ,
3D-Planet-Riders 3D-Planet-Riders 3D-Planet-Riders 3D-Planet-Riders 3D-Planet-Riders امتیاز : 959 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 28 خرداد 1389 ساعت: 13:27 بازدید: 182 نویسنده: MAJID LeOn

Street Basketball Challenge

بازی Street Basketball یکی از بازی های جدید و بسیار زیبای موبایل است که دارای محیطی جذاب و سرگرم کننده و سبک ورزشی نيز هست. فایل نصب این بازی رزولوشن 240×320 را پشتیبانی می کند. فرمت این بازی جاوا بوده و می توانید از آن در اکثر گوشی های موبایل دارای جاوا استفاده کنید.موضوعات:بازی موبایل (جاوا) ,
Street-Basketball-Challenge Street-Basketball-Challenge Street-Basketball-Challenge Street-Basketball-Challenge Street-Basketball-Challenge امتیاز : 914 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 26 خرداد 1389 ساعت: 19:49 بازدید: 162 نویسنده: MAJID LeOn

Kalia Rescue Mission

بازی Kalia Rescue Mission یکی از بازی های بسیار زیبای موبایل است که به تازگی منتشر شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و بسیار سرگرم کننده است که در میان کاربران از محبوبیت زیادی نیز برخوردار است.موضوعات:بازی موبایل (جاوا) ,
Kalia-Rescue-Mission Kalia-Rescue-Mission Kalia-Rescue-Mission Kalia-Rescue-Mission Kalia-Rescue-Mission امتیاز : 932 ادامه مطلب| دیدگاه(1)

آخرین مطالب

چهارشنبه 27 مرداد 1389
چهارشنبه 27 مرداد 1389
چهارشنبه 27 مرداد 1389
چهارشنبه 27 مرداد 1389
شنبه 23 مرداد 1389

مطالب محبوب

پنجشنبه 20 خرداد 1389
چهارشنبه 19 خرداد 1389
چهارشنبه 19 خرداد 1389
چهارشنبه 27 مرداد 1389
چهارشنبه 27 مرداد 1389

صفحات مطالب

1|2|3|4|